У Мукачеві розроблятимуть брендбук міста (Відео)

Опубліковано:

Фахівці Інституту Архітектури Національного університету “Львівська політехніка” та Мукачівська міськрада підписали угоду про співпрацю.

В місті вже від сьогодні розпочали роботу фахівці та студенти закладу. Вони насамперед маю провести науково-дослідну та проекту роботу з розробки брендбуку міста, збереження та відновлення пам'яток  архітектури, містобудівельних новацій і розвитку туристичного потенціалу міста. Науковці візьмуться до розробки проектних пропозицій облаштування скверів та парків міста, в тому числі й Меморіального парку, вивчатимуть історичну архітектурну спадщині доби Австро-Угорщини та Чехословацького періоду та можливості її відновлення. Загалом угода підписана на 5 років, і попередні пропозиції науковці запропонують громаді міста влітку цього року.

“Перше наше завдання – вдосконалення стратегії міста, оскільки Мукачево стає ключовим центром розвитку не лише області, а й України. Місто розвивається промислово і стає туристичною візитівкою. У разі впровадження швидкісного руху поїздів між Мукачевом та Будапештом, місто стане транзитним вузлом з Європою для всієї України. Для таких викликів – економічного та транспортного розвитку Мукачево має бути готовим. І наші фахівці долучатимуться до проектної роботи спрямованої на розробку брендбуку міста, проектів благоустрою парків, скверів, містобудівельних новацій”, – резюмував директор Інституту Архітектури Національного університету “Львівська політехніка” Богдан Черкес, інформує Мукачівська міськрада.

Докланіше у відео:

 

Про Захід