Львівські митники радилися

Опубліковано:

Сьогодні, 29.03.2017, в адміністративному приміщенні Львівської митниці ДФС відбулась робоча нарада керівного складу митниці за участі Голови підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики народного депутата України Андрія Антонищака і представників Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області.

В.о. начальника митниці Віталій Черкунов проінформував про основні завдання митниці, зокрема щодо забезпечення надходження митних платежів до держбюджету, належний контроль за пропуском громадян та транспортних засобів через митний кордон.

Своєю чергою народний депутат України Андрій Антонищак акцентував увагу на недопущенні контрабандного переміщення товарів, необхідності наведення ладу в пунктах пропуску з метою уникнення черг. Запевнив, що підтримає питання, які виникають при виконанні митних формальностей та потребують нормативного врегулювання через внесення відповідних змін до законодавства з питань митної справи.

Представники Громадської ради наголосили на необхідності постійного діалогу між керівництвом митниці та громадськістю з метою вчасного реагування на найбільш актуальні питання в митній сфері, інформує ГУ ДФС у Львівській області. 

Довідково: наказом ДФС України Черкунова Віталія Івановича призначено виконувачем обов'язків начальника Львівської митниці ДФС на період з 27.03 по 20.04.2017.

Про Захід