Львівські фіскали виявили правопорушення у використанні держкоштів

Опубліковано:

Працівниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Львівській області проведено дослідження фінансово-господарської діяльності ТзОВ “Г” щодо отримання державних коштів та їх подальшого використання протягом 2015 року.

Проведеним дослідженням встановлено, що у вказаному періоді ТзОВ “Г” отримано бюджетні кошти за виконані роботи по проведенню поточного ремонту вуличного освітлення, монтуванню системи оповіщення, замовниками яких були сільські ради районів Львівської області. В подальшому ТзОВ “Г” частину бюджетних коштів в сумі 383,5 тис.грн. перерахувало на рахунки ряду СГД з ознаками “фіктивності” за нібито отримані субпідрядні роботи.

За матеріалами дослідження районним відділом поліції ГУ Національної поліції у Львівській області 16.02.2017 року до ЄРДР внесено кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Про Захід