Буковинські “пересічники” провели акцію протесту на кордоні з Молдовою

Опубліковано:

У Чернівецькій області учора, 22 березня, на МПП “Сокиряни” власники авто з іноземною реєстрацією упродовж кількох годин відмовлялись виїжджати з території України і в”їжджати на територію Молдови.

Невдоволення водіїв викликала споруда на молдовській території від пункту пропуску до лінії кордону, яка не дає можливості розвернутися після виїзду з українського ПП і потрапити назад в Україну, не заїжджаючи на територію Молдови, повідомляє “БП”. 

Водії кажуть, що це заощаджувало час і гроші, бо не потрібно було платити “вінето” від 4 до 80 євро залежно від часу дії документа.

З мітингувальниками зустрілись український і молдовський керівники прикордонних постів, які пояснили, що громадяни, які виїжджають, зобов'язані після оформлення в Українні, покинути її територію. В іншому вони вважатимуться такими, що не перетнули кордон, і їхні дані скасують у базі даних ДПС України. 

Молдовські стражі кордону запевнили, що ніяких додаткових зборів стягувати з водіїв не будуть, а в разі відмови перебувати на території республіки на них оформлятимуть відповідний документ, і їх разом з авто повертатимуть в Україну. 

Після розмови мітингувальники роз'їхались.

Про Захід