У Нижньому Селищі отруїлися школярі та вагітна вчителька

Опубліковано:

У середу-четвер у Хустську районну лікарню були доставлені 13 школярів та вагітна вчителька із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Нижнє Селище (Хустський район). Хворі потрапили на лікування з блювотою, підвищеною температурою та розладами кишківника. Із 13 госпіталізованих дітей семеро – учні 1-го класу, п'ятеро – 4-го класу і один – шостого. Стан дітей при поступленні – середньої важкості, станом на 14.00 четверга медикам вдалося стабілізувати й покращити здоров'я пацієнтів.
– Попередній діагноз хворих – гастроентероколіт, однак скоріше за все діти й вагітна вчителька підхопили  дизентерію через антисанітарію в школі, – заявляє Геннадій Москаль, голова ОДА.
– Я доручив департаменту охорони здоров'я, департаменту освіти ОДА, а також Головному управлінню Національної поліції в області в найкоротші терміни провести всебічну перевірку школи й притягнути її керівництво до суворої відповідальності. Винні будуть покарані, незважаючи навіть на те, що школу очолює дружина колишнього голови ОДА Василя Губаля. Перед законом усі рівні – розводити “Африку в центрі Європи” й сподіватися, що це зійде з рук через політичний дах я не дозволю

 

Про Захід