Через КПП “Тиса” на футбольний матч до Хорватії виїхало майже 800 українців

Опубліковано:

Прикордонники спрацювали чітко і створили для вболівальників “зелений” коридор, інформує прес-служба Чопського прикордонного загону. 

Майже 800 вболівальників, охочих відвідати футбольний матч “Хорватія – Україна”, що відбудеться 24 березня у Загребі, уже перетнули державний кордон у пункті пропуску “Тиса”. 19 автобусів з футбольними фанатами, що прямували на підтримку збірної України, оформили прикордонники Чопського загону у ніч з 22 на 23 березня.  Охоронці кордону до цього заходу готувались заздалегідь, аби уникнути можливих затримок або непорозумінь під час проходження контролю. З цією метою, керівництвом загону було обладнано резервні робочі місця для здійснення прикордонного контролю, виставлено додаткові наряди, організовано взаємодію з митницею та угорськими колегами. Оформлення організованих груп, автобуси яких, до речі, були позначені відповідними стікерами, здійснювалось у пріоритетному порядку на окремих смугах руху.

Так, завдяки належній організації заходу, керівництву Чопського загону вдалось створити комфортні умови для проходження прикордонно-митних формальностей, запобігти будь-яким можливим ускладненням або нестандартним ситуаціям та залишити вболівальникам найкращі враження про перетин кордону

Про Захід