Працівники Львівської митниці викрили спробу контрабанди бурштину

Опубліковано:

Громадянин України, сорокарічний мешканець Львівщини, намагався незаконно провезти через кордон 10 кг бурштину

Так, сьогодні вночі, 20.03.2017, водій вантажного автомобіля “Citroen Jumper” прямував у Республіку Польщу через митний пост “Рава-Руська”. Для перетину кордону він обрав смугу руху спрощеного митного контролю “червоний коридор”. Під час письмового декларування громадянин заявив про наявність 1000 польських злотих. Про наявність будь-якого товару він не повідомив.

Під час митного контролю цього транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому таких товарів. Автомобіль було скеровано у місце поглибленого огляду. Там митники у порожнинах лівого та правого лонжеронів автомобіля виявили необроблене каміння неправильної форми різних розмірів жовтого та коричневого кольорів різних відтінків, зовні схоже на необроблений бурштин. Громадянин не надав жодних документів, що могли б підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у нього товару.

Таким чином, громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар затримали. Він буде скерований на експертизу для його ідентифікації та визначення вартості.

Про Захід