Акція «Квартира під охорону 2017» вже діє в Ужгороді

Опубліковано:

Ні дощ, ні вітер не страшні поліцейським охорони Закарпаття. Незважаючи на негоду, правоохоронці продовжують інформувати закарпатців про небезпеку майнових злочинів. Сьогодні мобільний намет Управління поліції охорони розмістили в обласному центрі області – на Театральній площі Ужгорода.

Вже об 11 годині поліцейські охорони звели намет, а для дітлахів підготували повітряні кульки. А тільки-но розпочали роботу, як уже перший ужгородець заповнив заявку на охорону та став учасником акції “Квартира під охорону 2017”.

– Давно думав обладнати своє помешкання охоронною сигналізацією, однак все часу не вистачало, а тут іду, бачу палатку, тож вирішив скористатися нагодою, – розповів пан Олександр.

Вже сьогодні до пана Олександра завітають фахівці Управління поліції охорони і розкажуть йому, скільки ж коштуватиме обладнання сигналізацією його будинку. А ціна буде значно дешевшою, адже з 15 по 31 березня поліція охорони пропонує 50% знижки на монтажні роботи при встановленні охоронного обладнання. Однаке пану Олександру пощастило двічі, адже він учасник АТО, а для захисників України на Сході держави знижка на монтажні та пусконалагоджувальні роботи становитиме 75%.

Стати учасником акції “Квартира під охорону” може кожен бажаючий, тому, шановні краяни, не зволікайте!

Подати заявку на охорону ви можете також он-лайн, зателефонувавши за наступними номерами:

0 800 502 220 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Або ж з мобільних телефонів – за тарифами операторів мобільного зв'язку:

Київстар 097 050 22 20

Lifecell 073 050 22 20

Vodafone 099 050 22 20

Лінії працюють цілодобово.

А усі закарпатці, які проходитимуть повз мобільний намет Управління поліції охорони, мають змогу отримати вичерпну консультацію про те, як захистити своє помешкання, можуть дізнатися про повний спектр послуг поліції охорони, а також прямо на місці заповнити заявку на охорону та стати щасливим учасником акції “Квартира під охорону”.

В Ужгороді намет працюватиме ще до 15 години, а вже завтра, 21 березня, поліцейські охорони інформуватимуть про послуги поліції охорони жителів міста Хуст.

Управління поліції охорони
в Закарпатській області

 

Про Захід