У Львові заради викупу намагались викрасти чоловіка

Опубліковано:

Проти ночі 14 березня львівські патрульні отримали повідомлення від жінки, яка розповіла, що невідомі вивезли в багажнику “Audi” і насильно утримують в районі вул. Варшавської її сина.

Зловмисники вимагають у неї за його звільнення велику суму грошей, інформує “Статус кво”.

Кілька екіпажів патрульних негайно виїхали на вказане місце утримання чоловіка — на територію гаражів. На місці виявили потерпілого, який показав авто в якому його перевозили, ідвох причетних до інциденту осіб.

28-річний потерпілий розповів, що у сквері Святого Юра після він вживав алкогольні напої з трьома чоловіками. Вони потому позбавили його волі, привезли на територію гаражів, одягли на голову накидку і в якомусь приміщенні побили. Також додав, що замастив стінки багажника авта в якому його везли, ліками щоб довести своє перебування там. При перевірці власника автомобіля виявили й фальшиві купюри валюти.

Двох 36 і 29-річних підозрюваних доставили в Шевченківський відділ поліції. Один з них вже був судимий. Чоловікам повідомили про підозру і помістили в ІТТ. Суд згодом одного помістив під вартою, іншого відпустив під цілодобовий домашній арешт.

Слідство триває.

Про Захід