Закарпатці-контрактники навчатимуться у навчальних центрах ЗСУ

Опубліковано:

Здобувати військову спеціальність до навчальних центрів на Львівщині, Чернігівщині та Полтавщині відправились 30 закарпатців. Всі вони вирішили укласти контракти зі Збройними силами України та пройшли професійно-психологічний відбір та. Саме в День українського добровольця, 14 березня, чоловіки вибули зі Закарпатського обласного військового комісаріату до місця проходження навчання.

Серед закарпатців-контрактників майбутні водії, майстри-ремонтники, командири бойових машин, сапери, розвідники тощо. Від двох до чотирьох місяців вони проходитимуть навчання за своїми спеціальностями та готуватимуться поповнити склад бойових бригад. Перед відправкою до навчальних центрів у Закарпатському обласному військовому комісаріаті добровольцям роз'яснили основні права та обов'язки військовослужбовця, відповіли на їх питання щодо соціального захисту їх та їх сімей.

Один із добровольців, який вирішив приєднатись до ЗСУ – ужгородець Денис. За словами чоловіка, до цього він військову службу не проходив, працював на будівництві. Вступити до лав армії його вмовив брат, разом із яким і служитимуть.

– Для мене цікаво спробувати для себе щось нове. Зацікавила і зарплата, і можливість безкоштовно навчатися. – розповів Денис. – Трохи страшно так кардинально змінювати своє життя, але з іншого боку цікаво. Хотілося б, звісно, і сім'ю свою вже завести. Можливо армія в цьому стане поштовхом.

У військовому комісаріаті зазначають, що динаміка укладання контрактів доволі позитивна, хоча іде й не такими темпами, як хотілось би. Військовослужбовці військових комісаріатів та військових частин, які дислокуються на території Закарпаття, задля популяризації військової служби постійно проводять зустрічі із населенням області, розповідаючи про переваги служби та соціальні гарантії для військовослужбовців і членів їх сімей. Всього з початку року на Закарпатті контракти уклали близько 150 чоловік, повідомляє група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК.

 

 

Про Захід