Закарпатські учасники АТО пройдуть бойове злагодження на Одещині

Опубліковано:

У День українського добровольця, 14 березня, шестеро резервістів оперативного резерву першої черги із різних районів Закарпаття відправились на навчальні збори. Протягом місяця вони пройдуть злагодження у складі однієї з бойових бригад на полігоні в Одеській області.

Учасники антитерористичної операції, серед яких і добровольці з Мукачева, Ужгорода та Виноградова, котрі пройшли військову службу під час часткової мобілізації, протягом місяця займатимуться із виходом на полігони, відпрацьовуватимуть тактичні маневри з бойовими стрільбами.

Офіцери Закарпатського обласного військкомату ознайомили резервістів із умовами проходження зборів та видали підготовлені пам'ятки із правами, обов'язками та інформацією про грошове забезпечення.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

Довідково про виплати за участь в начальних зборах:

Резервісту оперативного резерву І черги гарантуються наступні грошові виплати:

– грошова виплата за 30 днів навчальних зборів – від 2 400 грн. до 3 200 грн.

– добові за 30 днів навчальних зборів – від 180 грн. до 450 грн.

– всього в кінці зборів виплачується у військовій частині – від 2 580 грн. до 3 650 грн.

– одноразове грошове заохочення (виплачується у військовій частині в наступному році на карткові рахунки) – від 1 600 грн. до 3 100 грн.

– грошове забезпечення безробітним (по закінченню зборів виплачується у військовій частині) – 1 600 грн.

– середня заробітна плата працюючим (за місцем роботи) – не менше 3 200 грн.

Група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК

Про Захід