Рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу

Опубліковано:

На Закарпатті тривають комплексні відпрацювання населених пунктів. Такі профілактичні заходи вже добре зарекомендували себе як ефективний спосіб боротьби з пожежами та їх жахливими наслідками. Сьогодні, 15 березня, відбулись два пожежно-профілактичні відпрацювання у населених пунктах Ужгородського та Міжгірського районів.

Рятувальники Ужгородщини здійснили рейд житловим сектором села Холмці, в якому мешкає близько 900 осіб. Фахівці ДСНС розповіли громадянам про основні правила пожежної безпеки та нагадали про заборону спалювання минулорічної сухої трави, чагарників та сміття. Також не забули роз'яснити й про іншу проблему весняного періоду – виявлення вибухонебезпечних предметів. Не обійшли стороною рятувальники й місцевий фельдшерсько-акушерський пункт та дошкільний навчальний заклад. Для кращого засвоєння інформації фахівці роздавали листівки інформаційно-просвітницького характеру.

Аналогічний по спрямуваню захід відбувся у селі Верхній Бистрий, що на Міжгірщині. Під час пожежно-рятувального відпрацювання рятувальники акцентували увагу громадян на необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті: під час користування газовими та електричними приладами, пічним опаленням. Надзвичайники  роз'яснювали громадянам про шкоду від спалювання сухої трави для довкілля та власного здоров'я. Відвідали рятувальники й 6 дворогосподарст, де мешкають соціально-незахищені верстви населення. Окрім безпосереднього спілкування з селянами рятувальники також розповсюдили інформаційні листівки у місцях масового перебування людей: церкві, автобусних зупинках, магазинах та закладах харчування.

“Живе” спілкування на важливі теми з людьми дає привід замислитися над цінністю власного життя і більш відповідально ставитися до власної безпеки.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід