Ужгородці вшанували пам’ять Президента Карпатської України Августина Волошина

Опубліковано:

У середу, 15 березня, на  набережній Незалежності в Ужгороді ужгородці вшанували пам'ять Президента Карпатської України Августина Волошина, інформує прес-служба Закарпатської облради.

Керівники Закарпаття – Михайло Рівіс та Геннадій Москаль, міський голова обласного центру Богдан Андріїв разом із громадськістю, воїнами АТО, ветеранами різних воєн, представниками правоохоронних та контролюючих структур, обласних організацій, творчих спілок поклали живі квіти до пам'ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину.

Ім'я Августина Волошина в пам'яті краян, їх дітей і онуків буде вічною, як і його справа, його життя, у серці всієї України. Його слова  звучать для наших поколінь як заклик: “Здушивши глибокий біль – усі до нової великої праці!”.

Відтак, очільники Закарпаття разом з громадськістю схилили голови, віддавши шану та повагу Президенту Карпатської України, якому належить особливе почесне місце в хроніці боротьби за українську державність.

А на меморіальному комплексі “Красне Поле” поблизу м.Хуст, де відбудеться обласний мітинг-реквієм, очільники області разом із краянами вшанують подвиг Карпатських січовиків, які 78 років тому ціною життя боронили нашу державність і національну ідею.

Про Захід