На Іршавщині рятувальники застерігали людей від пожеж в екосистемах

Опубліковано:

“Не паліть сухостій – це небезпечно!” – під таким гаслом працівники Іршавського райвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж 13-14 березня провели просвітницьку акцію в м. Іршава та селах Мідяниця, Осій, Ільниця та Дубрівка. Такі профілактичні заходи весняної пори набувають особливої актуальності. Лише з початку березня на території Іршавського району виникло 11 пожеж, 8 з яких – це загорання в екосистемах.

Під час цієї інформаційної роботи рятувальники провели профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки та про заборону спалювання сухої рослинності, чагарників, сміття, гілок  на присадибних ділянках, поблизу автошляхів, лісових насаджень. Особливо наголошувалося на недопущенні використання відкритого вогню поблизу житлових будинків. Для населення також були роздані листівки та пам'ятки відповідної тематики.

Окремо працівники Служби порятунку “101” зайнялися вихованням підростаючого покоління. У м. Іршава фахівці відвідали місцеві загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 1 та №2. Працівники ДСНС провели з учнями своєрідні уроки щодо дотримання правил пожежної безпеки, а також розповіли про важливість безпечної поведінки вдома та під час відпочинку на природі.

Комплексні відпрацювання населених пунктів на Закарпатті проводитимуться й надалі. Адже саме життя підказує просту істину: лихові краще запобігти, аніж потім пожинати його гіркі плоди.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід