Оксана Забужко їде на Закарпаття

Опубліковано:

24-26 березня сучасна українська письменниця, публічна інтелектуалка, філософ Оксана Забужко вперше приїде на Закарпаття в рамках фестивалю “Березневі коти ХІІ”. Письменниця матиме дві зустрічі з читачами в Ужгороді, відтак поїде до Мукачева та Берегова.

24 березня, о 15:00, Оксана Стефанівна зустрінеться із ужгородцями, зокрема з університетською громадою, у великій залі ректорату УжНУ. Тут відбудеться презентація двох її найновіших книг – збірки вибраних статей та есеїв “І знов я влізаю в танк” про інформаційну війну та щойно виданої доповненої книги  “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”. Це книга, яка вміщує розвідку письменниці “Шевченків міф України. Спроба філософського аналізу” та двадцятирічний контекст її сприйняття: додана добірка літературної критики та публіцистики відображає полеміку, що вирувала після першої публікації книги.

25 березня, о 18:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка відбудеться друга зустріч із письменницею. Це буде майстер-клас “Слово, тіло і Ерос” від Оксани Забужко спеціально для артфестивалю “Березневі коти ХІІ”.

Під час зустрічей можна буде придбати книги Оксани Забужко та  видавництва “Комора”. Після вечорів відбудуться автограф-сесії.

Запрошуються всі охочі. На обидві акції – вхід вільний.

Організатори: літературний клуб “Читаємо разом”,  Асамблея Митців “Ротонда”, видавництво “Комора”

Партнери: управління культури Закарпатської ОДА, Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка, ГО “Асоціація бібліотекарів Закарпаття”, готель “Унгварський”, паб “Апріорі”,  УжНУ,ресторан  “Деца у нотаря”, ресторан “Емігрант”, ресторан “PANORAMA byKashtan”, кафе-музей “Під замком”, інформаційне видання “Varosh”, крамниця одягу “Джинс Сіті”

 

 

 

Про Захід