Іршавські та свалявські рятувальники провели профілактичні заходи серед населення

Опубліковано:

Закарпатські рятувальники постійно проводять навчально-профілактичні заходи серед населення області аби запобігти виникненню пожеж у домівках громадян та попередити травмування і загибель людей на них.

10 березня фахівці Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з представниками газової служби та активом села здійснили відпрацювання житлового сектора села Осій, де проживає близько 3500 людей.

Під час подворового обходу фахівці ДСНС роз'яснювали мешканцям, як треба поводитися, щоб уникнути біди, й навчали правильним діям на випадок виникнення пожежі. У ході заходу рятувальники також зосередилися й на соціально незахищених верствах населення: літніх людях, самотніх громадянах, які потребують особливої уваги.

Також селянам вручалися відповідні тематичні листівки, пам'ятки, інструкції з правилами користування відкритим вогнем, експлуатації газового обладнання та електроприладів. Адже ці причини домінують серед пожеж, що виникають у житловому секторі.

Особлива увага селян акцентувалася на виникненні пожеж  в екосистемах краю, адже саме вони несуть найбільше пожежне навантаження теплої пори року. На вулиці ще не встигло потепліти, а суха трава та чагарники вже почали горіти майже по всій області.

Аби попередити виникнення пожеж й допомогти людям, які не вбачають загрози у своїх помешканнях, аналогічне відпрацювання сьогодні провели й представники Свалявського райвідділу У ДСНС України у Закарпатській області. Лікнеп з безпеки життєдіяльності рятувальники організували для мешканців м. Свалява.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Про Захід