У міськраді підписали меморандум про співпрацю

Опубліковано:

Меморандум про співробітництво між Ужгородською міською радою та АТ «Державний ощадний банк України» підписали сьогодні міський голова Богдан Андріїв та перший заступник голови правління банку Григорій Бородін.

На зустрічі були присутні також заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальник Закарпатського обласного управління АТ “Ощадбанк” Максим Гордійчук, директор з розвитку соціальних проектів представництва компанії MasterCard в Україні Ігор Панченко, начальник управління праці та соціального захисту населення міськради Андрій Біксей та начальник відділу транспорту, державних закупівель і зв’язку Петро Бобик.

Підписаний документ – один із перших кроків у реалізації для ужгородців проекту «Муніципальна картка», який запроваджується для підвищення соціального захисту, розвитку безготівкових розрахунків та доступу до численних послуг.
Крім усього спектру банківських послуг, багатофункціональна міжнародна електронна пластикова картка слугуватиме насамперед для пенсійних і соціальних виплат, приймання платежів за комунальні послуги, пільгового проїзду у міському автотранспорті. Згодом можливе доповнення «Муніципальної картки» іншими численними сервісами, зокрема й щодо знижок на ліки, соціальні товари.

Надалі і Ужгородська міська рада, і фахівці «Ощадбанку» напрацьовуватимуть рішення і документи, здійснюватимуть практичні кроки реалізації цього масштабного проекту.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував представникам «Ощадбанку» за оперативне вирішення питань приєднання ужгородців до інноваційних можливостей електронного обслуговування, і особисто першому заступнику голови правління Григорію Бородіну, який знайшов час і можливість приїхати в Ужгород.

Ужгородська міська рада.

Про Захід