Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відвідав Хустщину

Опубліковано:

 20 жовтня вперше на Закарпаття прибув Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Свого предстоятеля в аеропорту Ужгорода зустрічали представники влади, керуючий Хустською єпархією – митрополит Хустський і Виноградівський Марк та керуючий Мукачівською єпархією – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

Всеношне богослужіння відбулося в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в селі Іза-Карповтлаш.

Після богослужіння Блаженніший Онуфрій освятив новий розпис храму обителі на честь преподобного Олексія (Кабалюка).

Під час богослужіння його Блаженству співслужили – митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетий, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, єпископ Угольський Антоній, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Ірпінський Климент.

21 жовтня, в день прославлення преподобного Олексія Карпаторуського (2001), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш Хустського району Закарпатської області.

В цей день відзначатиметься 100-річчя II-го Мараморош-Сиготського процесу над православними (1913-1914 рр.), на якому архімандрит Олексій (Кабалюк) був головним обвинувачуваним.

Панорама Мукачева


Про Захід