Ужгородки вимагатимуть ратифікувати Стамбульську конвенцію

Опубліковано:

Ужгородки вимагатимуть ратифікувати Стамбульську конвенцію Ради Європи 8 березня, о 12 годині, на площі Театральній в Ужгороді відбудеться публічна акція за ратифікацію Стамбульської конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок.

Організатори акції – ініціатива Equality Lab разом з Amnesty International Ukraine та Queer Home Uzhhorod. Аквтивістки вважають, що ратифікація конвенції призведе до того, що держава повинна буде створити незалежний орган, який вироблятиме цілісну скоординовану політику протидії домашньому насильству; розробити форми співпраці з жіночими громадськими організаціями; збирати та аналізувати статистичні дані. Крім того, внаслідок прийняття документу, державні органи матимуть можливості й повноваження діяти у випадках домашнього насильства так, щоб убезпечити жертву і надати необхідну допомогу.

Наразі ратифікація Конвенції блокується депутатами Верховної Ради, тому 8-го березня в кількох містах України відбудуться подібні акції. Контактні особи: Ольга Бесага 066 531 24 61, Віталіна Коваль 099 332 0470

З повагою, Наталка Касим. 

Про Захід