Молода ужгородка намагалася отруїтися газом

Опубліковано:

Вчора, 2 березня, пообіді в Ужгороді молода жінка, яка орендувала квартиру, намагалася отруїтися газом. Мешканці багатоповерхівки на Шахті звернули увагу на різкий запах газу і викликали газовиків. 

Газовики відразу ж провели інструктаж телефоном, звелівши до їх приїзду відкрити вікна в коридорах і помешканнях та провітрити приміщення. Вже на місці, з'ясувавши вірогідне джерело загазованості, постукали у двері, квартири, що викликала підозру. Одразу ж зауважимо: саме постукали, адже користуватись дзвінком, як і вимикачем з метою запалити світло, ризиковано: газ може вибухнути. Двері, на щастя, відчинили…

 

  • Як з'ясувалося, молода жінка, що орендувала помешкання, надумала використати газ в якості засобу для зведення рахунків із життям, – коментує інцидент старший майстер внутрішньо будинкових мереж Ужгородського відділення ПАТ “Закарпатгаз” Галина Голубка.- Конфорки на ПГ-4 ми відразу ж перекрили. За хвилину викликали “швидку”…

ПАТ “Закарпатгаз” звертається до споживачів з проханням користуватися природним газом, пам'ятаючи про правила безпеки. Адже, нехтуючи останніми, ви перетворюєте благо цивілізації – природний газ – на джерело лиха та руйнації. Не піддавайте ризику власне здоров'я та життя, пам'ятайте про людей, які мешкають у вас за стіною: вони навряд чи мають намір іти з життя за вашим рішенням.

P.S.: ПАТ “Закарпатгаз” щиро вдячний пильним сусідам – мешканцям будинку, які просигналізували про запах газу. З метою убезпечення себе від нещасних випадків такого характеру радимо ужгородцям повідомляти про сусідів з антисоціальним способом життя службам Ужгородського міськвиконкому.

Прес-служба

ПАТ “Закарпатгаз”

Про Захід