На Тернопільщині троє грабіжників влаштували пенсіонерці маски-шоу (Відео)

Опубліковано:

На Тернопільщині правоохоронці арештували трьох грабіжників за розбійний напад на пенсіонерку. Львів'янина, черкащанина і місцевого координатора затримали саме напередодні чергової “вилазки”, коли трійка планувала новий злочин.

22 лютого вночі нападники зняли віконну шибу в гаражі і звідти, виламавши двері, увірвалися в помешкання 61-річної пенсіонерки в Хоросткові. Жінка була в спальні. Їй зв'язали руки і ноги, накрили обличчя тканиною і почали вимагати гроші, повідомляє “intb.te.ua”.

Не раз від хвилювання жінка втрачала свідомість. Через погрози обпекти її гарячою праскою, вона вказала на сховок з грошима. Потому попросила води і розв'язати їй руки.  Грабіжники виконали прохання  жертви. І поки чоловіки вони нишпорили в інших кімнатах, потерпіла ножем розрізала розрізала пута на ногах і через вікно взялася тікати.

В одній нічній сорочці, босоніж жінка добігла до сусідки, звідти зателефонувала внукові, який викликав правоохоронців.

У будинку зловмисники прихопили 13 тисяч євро, 1,5 тисячі доларів і 3900 гривень.

Після їхнього затримання з'ясувалося, що координатором банди був 43-річний тернополянин. Він і вказав адресу потерпілої своїм спільникам. Інші бандити мають багате кримінальне минуле і вийшли на волю за “законом Савченко”. Грабіжників затримали у Львові. В їхній автівці знайшли сумки з одягом, масками і взуттям, в яких вони були одягнені під час нападу.

Усіх трьох взяли під варту. Відкрито кримінальне провадження.

 

Про Захід