Богдан Андріїв в ефірі «Тиси-1» вибачився за дороги і попросив потерпіти

Опубліковано:

У ці хвилини міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відповідає на питання журналістів у прямому ефірі телеканалу “Тиса-1”. Найбільше питань – щодо стану доріг після зими. Мер зізнався, що з дорогами справді є великі проблеми, вони на 70-80% зношені. Повідомив, що наразі комунальні служби терміново проводять ямкові ремонти, аби автомобілі не пошкоджувалися у ямах. Далі ж проводитимуть капітальні ремонти, зокрема, вже з квітня почнуть капітально ремонтувати площу Кирпи, вулиці Заньковецької та Можайського. Серйозні роботи проведуть і під залізничним мостом на вулиці Гагаріна. На перше півріччя на ці роботи виділять з міського бюджету 30 мільйонів гривень.   

Журналісти дорікнули меру за неякісно відремонтовані вулицю Собранецьку та Закарпатську. Він повідомив, що спеціальна комісія склала вже 5 дефектних актів, тож підрядник протягом місяця мусить за свій рахунок відремонтувати неякісне прокладене покриття. Сам підрядник звинувачує у всьому виробників бітуму.

Питали журналісти і про площу Петефі. По її реконструкції ще триває конкурс, він, мовляв, затягнувся через те, що архітектори і громадські активісти ніяк не могли дійти згоди, якою має бути оновлена площа. Конкурс триватиме до червня, але до того часу на площі почнуть проводити роботи, які не потребують конкурсу.

Загалом Богдан Андріїв визнав, що дороги у поганому стані, вибачився за це перед городянами і попросив ще трохи потерпіти.  

Про Захід