Як львів’яни декларували свої доходи

Опубліковано:

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області станом на 27.02.17 громадянами Львівщини подано 3071 декларації про майновий стан і доходи та задекларовано 268,3 млн.гривень.

Найбільшу кількість з поданих декларацій складають:

901 декларації – задекларовано дохід у вигляді спадщини від членів сім'ї не першого ступеня споріднення на суму 116,8 млн. гривень;

187 декларацій ­- задекларовано доходи від здавання майна в оренду на суму 1,9 млн. гривень;

85 декларацій – задекларовано дохід від продажу рухомого та нерухомого майна на суму 29,7 млн. гривень;

7 декларацій – задекларовано громадянами, які одержали інвестиційний дохід. Сума задекларованих доходів становить – 3,9 млн. гривень.

            За результатами проведених перерахунків 1066 громадянам підлягає додатково до сплати 7,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,9 млн.грн. військового збору.

5 громадян задекларували одержані доходи в сумі більше 1 млн.грн. Сума задекларованих доходів становить – 31,7 млн.гривень.

Одночасно повідомляється, що громадянам, які в 2016 році отримували доходи від операцій з інвестиційними активами (цінними паперами, деривативами, корпоративними правами, вираженими в інших, ніж цінні папери, формах) необхідно подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи. При цьому декларація подається у будь-якому випадку, незалежно від того, чи отримав громадянин інвестиційний прибуток або збиток, та незалежно від того, чи сплачувався податковим агентом податок з доходів інвестора.

      

 

Про Захід