«Ясінянське ЛМГ» отримало міжнародний сертифікат FSC

Опубліковано:
Ще одне лісове господарство в структурі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства отримало міжнародний сертифікат FSC. Державне підприємство “Ясінянське ЛМГ” успішно пройшло основний наглядовий аудит та в середині лютого отримало міжнародний сертифікат за системою FSC (Forest Stewardship Council). Сертифікат засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критерій щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку.
 
Директор “Ясінянське ЛМГ” Василь Теличук зазначає: “Отриманий сертифікат – це спільне досягнення колективу нашого господарства, адже воно виводить роботу господарства на якісно новий рівень, підвищує імідж підприємства на міжнародному рівні, а також зобов'язує дотримуватись встановлених вимог та вдосконалювати і розвивати систему ведення лісового господарства у майбутньому”.
 
Вручення сертифікату здійснюється за результатом тривалої клопіткої роботи аудиторів в процесі якої оцінюється повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від посадки лісу і до заготівлі деревини. Під час аудиту велика увага приділяється модернізації виробничого процесу, підвищенню ефективності системи охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях, підвищенню професійної відповідальності персоналу, забезпеченню сталості користування лісовими ресурсами, тощо. Процес сертифікації відбувається за умов відкритості та прозорості через постійне інформування та взаємодію з громадськістю, місцевими громадами та іншими зацікавленими сторонами, інформує прес-служба Ясінянського лісомисливгоспу.
Про Захід