Депутати облради порушують ряд питань

Опубліковано:

У ході нещодавнього першого пленарного засідання шостої сесії облради фракція КМКС у колективному депутатському запиті привернула увагу Служби автодоріг в Закарпатській області на аварійний стан низки мостів, розташованих в Ужгородському районі та необхідність вжиття заходів щодо їх ремонту.

Йдеться про шосейний міст над залізницею Чоп-Ужгород на автодорозі від КПП Соломоново-В.Добронь-Яноші, що біля м.Чоп, а також шосейний міст над каналом Чаронда-Латориця між селами Червоне-Демечі і шосейний міст над р.Латориця між селами Малі Геєвці-Тисаагтелек.

А обласний обранець Олексій Баранюк звернувся щодо встановлення штучного покриття та воріт на полі для міні-футболу в смт Чинадійово Мукачівського району.

Інший депутат Михайло Бойчук у своєму запиті наголосив, що до нього звернулася Водицька сільрада, що на Рахівщині з проханням посприяти у виділенні півмільйона гривень, які вкрай необхідні для капітального ремонту сільського будинку культури. Є позитивний експертний звіт проекту за загальною кошторисною вартістю 602,159 тис.грн. у цінах станом на 26.03.2013 р. У зв’язку із зростанням цін на матеріально-технічні ресурси, кошторисну документацію перераховано. Заявлена кошторисна вартість будівництва у поточних цінах на 1 грудня 2015 року склала 1 096,548 тис.грн. Будівельних робіт на це число виконано на суму 238,457 тис.грн.

Всі запити підтримані депутатами у сесійній залі та скеровані у відповідні інстанції для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради

Про Захід