У суботу відбудеться передача Вифлеємського вогню миру жителям Ужгорода

Опубліковано:

24 грудня о 18.00 годині у різдвяному містечку на набережній Незалежності (біля Укртелекому) відбудеться передача Вифлеємського вогню миру жителям Ужгорода.

Вже стало доброю традицією пластунів у передріздвяний час нести у кожну домівку Вифлеємський вогонь миру. Цією благородною справою ми вже багато років об'єднуємо серця всіх українців: від сходу до заходу, від півдня до півночі. Передати вогонь кожному місту, кожній парафії, кожній оселі, кожній родині, кожній дитині, кожному потребуючому – головна наша місія у цей передсвятковий час.

Вифлеємський вогонь – це символ тепла, миру, злагоди та добра. Тому творимо це добре діло вже не перший рік, з кожним роком все більше і більше сердець об'єднуємо теплотою цього вогню.

Цей вогонь постійно горить у місті Вифлеєм, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Вифлеємський вогонь постійно горить у Вифлеємі, в яскині, місці народження Ісуса Христа, котрий є символом любові і миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає сил, сподівання і надію. В скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування, випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Вифлеємський вогонь приходить до нас за допомогою "скаутської естафети", котру започаткували Австрійські скаути, які запалюють свої свічечки у Вифлеємі і розповсюджують вогонь  як символ миру, любові, братерства, єдності скаутів всього світу. В Україні його поширюють члени Пласту.

Тому усіх охочих запрошують у суботу на передачу Вифлеємського вогню. Приходьте з лампадками і принесіть світло миру у свої домівки.

Про Захід