Закарпатців запрошують на концерт «Різдвяний дивертисмент»

Опубліковано:

20 грудня камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії запрошує всіх меломанів на "Різдвяний дивертисмент". Жанр дивертисменту у 17-18 століттях використовували у театрі як частину драматичного спектаклю (іноді оперного або балетного), що складається зі співу, танців, комічних сценок, пародій та інших номерів розважального характеру. Пізніше дивертисмент перетворився на самостійну концертну програму естрадних театрів або окремий музичний інструментальний твір легкого характеру.

Своїми танцювальними ритмами він був близьким до серенади, касації, ноктюрну і зрештою перетворився на жанр салонної музики, аналогічний попурі. Ось таке світле, радісне попурі із творів Й.С.Баха, П.Локателлі, Ї.Бенди, А.Вівальді та В.А.Моцарта і запропонують вам артисти камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії.

Керівник – заслужений артист України Владислав Юрош. Ведуча – Катерина Керечанин. Соло виконають Олена Юрош (фортепіано) та Тарас Попович (флейта). Початок концерту о 18.30. Різдво – це особливе свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Хай ці передсвяткові дні будуть для вас сповнені світла, спокою і душевного піднесення!

Підготувала Таїсія Грись

Про Захід