В Ужгороді відзначили 25-у річницю Збройних сил України (Фото)

Опубліковано:

У Хрестовоздвиженському греко-католицькому соборі в Ужгороді відзначили 25-у річницю Збройних сил України.

Молебень за всіма полеглими у боях за Батьківщину бійцями відслужив владика Мілан Шашік. Присутнім нагадали і про загиблих на сході України закарпатців – демонструючи їх світлини та поіменний список. На жаль, він довшає: вчора надійшла страшна звістка про загибель бійця з Мукачева.

Привітав військовослужбовців і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Він висловив слова подяки – від себе особисто та всієї міської ради – бійцям, які з честю виконували і продовжують почесну місію – захищають нашу державу від посягань агресора, бережуть її кордони та цілісність. "Непростий шлях становлення проходять Збройні Сили України, але протягом останніх двох років вони поступово перетворюються в могутню армію, яка, переконаний, буде однією з кращих у Європі. Ми повинні робити все, щоб наші Збройні Сили, наші військовослужбовці були повністю забезпечені всім необхідним. І повинні пам'ятати: народ, який не хоче годувати свою армію, годуватиме чужу. Дякую нашим воїнам, вічна пам'ять загиблим Героям", – сказав міський голова.

За сумлінне виконання службових обов'язків, зразкову військову і трудову дисципліну та з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України Грамоти міської ради Богдан Андріїв вручив представникам Ужгородського об'єднаного військового комісаріату – заступникам військового комісара майору Сергію Журавлю та майору Віктору Гресю, майору Олегу Гаврику, капітану Андрію Бабкову, старшині Івану Смерічці, солдату Дмитру Куровському, а також працівникам ЗСУ Оксані Кофель, Оксані Піщуліній та Ярославу Андрішку.

Грамоти і медалі кращі військовослужбовці отримали також від Ужгородського військового комісара Миколи Журавльова.

Про Захід