“Чотири літа” Людмили Корж-Радько презентували у галереї “Ужгород” (Фото)

Опубліковано:

Виставку навздогін цьогорічному ювілеєві презентувала в Ужгороді яскрава представниця крайового художницького колективу Людмила Корж-Радько – заслужений художник України, член НСХУ, лауреат обласної премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі.

Познайомитись із творчими звершеннями авторки за останні 4 літа (саме стільки минуло з часу попередньої персональної виставки) завітали віддані поціновувачі та численні колеги – як по пензлю, так і по науково-освітній роботі – Людмила Корж-Радько є деканом факультету образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв. Ректор останньої Іван Небесник шанобливо відгукнувся про педагогічну діяльність художниці, яка фахово і радо ділиться власними знаннями та досвідом із талановитою молоддю. Творчість же Людмили Корж-Радько професор означив не менш прихильно, назвавши мисткиню "одним із найпрофесійніших сучасних художників не тільки Закарпаття, а й України".

Всім охочим оглянути добірку з майже півсотні полотен Людмили Корж-Радько варто поспішити – виставка діятиме протягом десяти днів.

Опісля в галереї "Ужгород" заплановано провести ще два вернісажі під завершення цього року – персональну виставку творів Вікторії Кузьми та традиційну експозицію-подарунок від художників краю до прийдешніх зимових свят, про що буде повідомлено додатково.

Управління культури Закарпатської ОДА

Про Захід