Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ на Закарпатті

Опубліковано:

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)    та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик за минулий тиждень із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров'я області звернулося 3 338 осіб, захворюваність становить 265,10 на 100 тис. населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 14%. У порівнянні з попереднім тижнем кількість захворілих збільшилася на 5%.  Серед захворілих  – 2 283 дітей віком до 17 років, що складає 68,4%. Традиційно найбільш поширені респіраторні інфекції серед  дітей віком від 0 до 4 років та 5-14 років.

Найнижчі показники захворюваності зареєстровані у Рахівському районі – 75,72 на 100 тис. населення. Найбільше звернень за медичною допомогою зареєстровано в Ужгороді, проте захворюваність на респіраторні інфекції в місті знаходиться нижче порогових значень на 28%.

Частка госпіталізованих знаходиться на рівні попередніх тижнів  і становить 4,4%. Серед лабораторно обстежених осіб підтверджена циркуляція сезонних збудників респіраторних інфекцій: парагрипу, аденовірусів та RS – вірусів.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

Про Захід