Свалявські рятувальники гостювали у дитсадківців (Фото)

Опубліковано:

28 листопада в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності свалявські рятувальники гостювали у вихованців ДНЗ №13, що на вулиці Київській. 

Фахівці ДСНС розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про правила поведінки на водоймах у зимовий період та багато іншого.

Особливо малят зацікавила червоно-біла спецмашина на якій приїхали рятувальники і яку діти бачили вперше. Бійці ДСНС продемонстрували наявні в оперативно-рятувальному автомобілі спорядження та інструменти. Найдопитливіші навіть змогли приміряти на себе шоломи вогнеборців. Також діти з неабияким інтересом слухали про цікаві випадки зі служби рятувальників.

А на згадку про себе гості вручили діточкам інформаційні листівки та пам'ятки на різну тематику щодо безпеки життєдіяльності..

Опісля проведення таких заходів можна зробити висновок: вони справді сприяють покращенню культури безпечної поведінки дітей та й самих дорослих. Нерідко потім хлопчики та дівчатка навіть навчають своїх батьків правил безпеки життєдіяльності.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід