Юлій Мамчур, полковник: Роберт Горват з тих, хто мало говорить, але багато робить

Опубліковано:

У неділю, 5 жовтня, в Ужгород приїхав легендарний полковник Юлій Мамчур, який, завдяки своїй принциповості, хоробрості та відданості Батьківщині під час анексії Росією Кримського півострова, став справжнім символом незламності української армії.
До Ужгорода пан Юлій завітав, щоб розказати, чому він підтримує президента України Петра Порошенка та йде до парламенту в складі пропрезидентського блоку, а також закликав голосувати в мажоритарному окрузі №68 за Роберта Горвата, свого однодумця, який також представляє команду Петра Порошенка в мажоритарному окрузі.
По завершенні мітингу ми попросили Юлія Мамчура поділитися, чому він вважає Роберта Івановича найгіднішим кандидатом у народні депутати в нашому мажоритарному окрузі:

– Я завжди оцінюю людину та її вчинки. Дехто, нічого не зробивши, багато говорить. Інші ( їх, на щастя, більше) багато роблять, але про це не говорять. Такий і Роберт Горват. Я знаю, що він новачок у політиці, але люди, які багато працюють, мають бути в парламенті. Я ціную в людях порядність та патріотичність. Саме такі й повинні бути у Верховній Раді.
Я зовсім небагато знаю Роберта Горвата, але вважаю, що найперше враження про людину – завжди правильне. Перше враження від Роберта Івановича в мене суто позитивне.

Про Захід


Про Захід