Ужгородський митець представив відео, присвячене Марії Терезії (Відео)

Опубліковано:

Нещодавно відомий ужгородський діяч мистецтв та композитор Дмитро Фесенко (James Stranger) презентував нову відеороботу на композицію "The Wings Of Maria Theresia", присвячену австрійській імператриці Марії Терезії.

У першій частині автор вирішив показати юність цієї могутньої жінки, а в другій – більш зрілий період її життя.

Також нагадаємо, що у п'ятницю, 2-го вересня, Дмитро Фесенко виступив на церемонії вручення ордену Марії Терезії, де самі нащадки імператриці принци Шандор та Герта Габсбурги мали змогу наживо почути композицію та після почутого достойно оцінили роботу музиканта.

"Моя щира вдячність всій творчій командій, яка підтримала мене, а саме: дирекції "Падіюну" Світлані Ганущиній, Галині Пендерецькій, звукорежисеру Івану Харчуку за допомогу у записі композиції, "Віллі П", директору Василю Шебі та працівникам Ужгородського замку за допомогу в реалізації відеокліпу "Крила Марії Терезії". Організаторам заходу – сім'ї Панових за ідею та запрошення виступити на церемонії вручення Ордену Марії Терезії, музикантам: Володимиру Ігнатьо, Василю Донцю, Данієлю Ясниському, операторам: Габріеллі Руденко та Оскару Нергеру", – каже Дмитро.

Окрема подяка Юрію Яроховичу за таймлапс неба, на фоні якого показаний пам'ятник імператриці.

Деякі деталі для відеокліпу та як відбувалися зйомки – можна переглянути на фото та відео.

 

Про Захід