Конкурс на реконструкцію площі Петефі не відповідає постанові Кабміну – активістка

Опубліковано:

Ужгородська активістка Маріанна Собран написала звернення  до Ужгородської міської ради та особисто до міського голови міста Богдана Андріїва, бо вважає проведення конкурсу по реконструкції пл. Ш. Петефі незаконним. 

Про це вона повідомила в фейсбуці у групі "Ужгород".

Маріанна вважає цей конкурс незаконним, оскільки знайшла ряд невідповідностей в умовах проведення конкурсу, які суперечать Постанові Кабміну "Порядок проведення архітектурних та містобудівних конкурсів".

Отже, активістка пише про такі порушення: конкурс оголосили 11 липня і закінчується він 11 серпня, тобто триває місяць, а згідно поставнови, тривалість відкритого конкурсу з одного туру не може бути меншою чотирьох місяців; в умовах йдеться про передбаення місця для будівництва фонтану, що є некоректним, тому що прийняття рішення про встановлення фонтану входить до компетенції учасників, а тут виходить нав'язування учасникам вже готового рішення; усі члени журі мають у письмовій формі погодити програму та умови конкурсу, що не всіма вмконано; жодного разу не згадується про організацію виставок робіт та громадське обговорення конкурсних проектів; та багато інших недоліків та помилок. 

Тому активістка звертається до міського голови Богдана Андріїва, членів журі конкурсу, архітекторів, художників, мистецтвознавців Ужгорода не брати участі в цьому "фарсі" і вимагати від організаторів та замовників конкурсу негайно внести зміни та доповнення в програму та умови вищезгаданого конкурсу реконструкції пл. Петефі.

Про Захід