Сусід обікрав ужгородку на тисячу гривень

Опубліковано:

Від ужгородки сусід вкрав добра на одну тисячу гривень. Правоохоронці затримали зловмисника.
 
Вчора до правоохоронців звернулася ужгородка, яка повідомила, що з її підсобного приміщення викрали три шланги до умивальника, дві люстри та інші інструменти. На місце події прибула слідчо оперативна група Ужгородського відділу поліції. Правоохоронці оглянули місце події, та почали оглядати прилеглу до будинку територію. Під час обходу правоохоронці помітили неподалік місця злочину, підозрілого молодика, який знервовано спостерігав роботою працівники поліції.
 
З хлопцем підійшли поспілкуватися правоохоронці, та вже тоді їхні підозри підтвердилися.  23-річний хлопець, який, як виявилося, ще й сусід потерпілої, скоїв цю крадіжку. Речові докази були вилучені в нього за місцем проживання. А окрім викраденого, у нього знайшли і знаряддя, яким він зірвав навісний замок.

По цьому факту розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Наразі, готуються всі необхідні матеріали для оголошення крадію про підозру у вчиненні злочину, а згодом і скерування матеріалів до суду, – інформує Ужгородський відділ поліції.

Про Захід