Сьогодні у соціальній мережі Facebook з'явилася інформація те, що депутат Ужгородської міської ради від партії Наш край Василь Губкович притягувався до кримінальної відповідальності в одній із сусідніх європейських країн.
Інформація оприлюднена в одній із публічних груп, однак джерело її наразі викликає серйозні сумніви. Зокрема, акаунт жінки, котра звинуватила депутата у переховуванні від правоохоронців, не схожий на сторінку реальної особи, а скоріше нагадує одного із поширених нині інтернет-ботів. Відтак у партійного осередку Нашого краю є підстави вважати інформацію, поширену Євгенією Кияшко, наклепом та спробою свідомо нашкодити політикові. Не виключено, що таким чином недруги та конкуренти намагаються зруйнувати репутацію як самого Василя Губковича, так і партії Наш край.
Тим не менш, наразі політрада обласного партійного осередку перевіряє оприлюднену інформацію. Якщо озвучені факти будуть підтверджені відповідними компетентними джерелами, Закарпатська обласна парторганізація політичної партії прийме відповідні рішення та кроки.
Разом з тим, наразі ми просимо громадян не робити передчасних висновків та не поширювати непідтверджену інформацію із, м'яко кажучи, сумнівних джерел. Найближчим часом партійний осередок перевірить оприлюднені факти та зробить заяву стосовно подальших кроків, – повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації політичної партії Наш край.