У місті над Латорицею влаштують патріотичний велопробіг

Опубліковано:

 ЄТМ в Мукачеві цьогоріч вже вчетверте проходить в нашому місті. Все почалося в 2011 році, коли в рамках проекту “Європейський тиждень мобільності в Карпатах” міський голова З.З. Ленд'єл вперше підписав відповідну Хартію, яка передбачає взяття та виконання органом місцевого самоврядування певних зобов'язань по проведенню постійних та промоційних заходів, спрямованих на пропаганду та популяризацію екологічно безпечних альтернативних засобів пересування та ефективної міської мобільності.

У 2014 році до ЄТМ приєдналася 41 країна та 1828 міст зі всього світу, оскільки цей рух вже давно вийшов за межі Європи. В Україні цього року офіційно до ЄТМ долучилися 6 міст – Мукачево, Львів, Вінниця, Луцьк, Дєнєжнікове та Чернівці. Темою цьогорічного Європейського тижня мобільності є “Наші вулиці, наш вибір”.

Тому запрошуємо всіх небайдужих мешканців та гостей міста спільно долучитися до ЄТМ 2014.

Зокрема, в суботу, 20 вересня 2014 року відбудеться загальноміський велопробіг. Початок збору та реєстрації учасників о 09.00 год. біля будівлі міської Ратуші на вул. Пушкіна. Старт велопробігу о 10.00 год. Цьогорічний велопробіг проходитиме під знаком найбільш патріотичного та безпечного, тому просимо всіх учасників принести з собою жовто-блакитні стрічки, прапорці та максимально дотримуватися правил дорожнього руху, безпеки та толерантності на дорозі!

Також у програмі цьогорічного ЄТМ Патріотичний флеш-моб “Єдина країна” (19 вересня, поч. о 15.00 біля МДУ) та багато іншого.

Просимо слідкувати за анонсами та долучатися до заходів ЄТМ 2014 в Мукачеві!

Оргкомітет

Панорама Мукачева


Про Захід