Яким бачать бюджет країни наші діти?

Опубліковано:

 “Очима дитини про бюджет країни – 2014” – із Закарпатської області понад 500 дитячих робіт, а всього з усіх куточків України – 13 тисяч. В Закарпатті напрацювання юних талантів оцінювали науковці, мистецтвознавці, журналісти, податківці та представники громадськості. На обласному рівні перемогу здобули 18 робіт, з яких до Всеукраїнського рівня було надіслано 6 кращих. Як виявилось згодом, це був правильний вибір, адже на всеукраїнському рівні закарпатські дітки здобули два перші і одне третє місце.

Урочиста церемонія нагородження переможців обласного та лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Очима дитини про бюджет країни” відбулася у залі засідань Головного управління ДФС у Закарпатській області.

“Діти, котрі сьогодні присутні тут, у своїх роботах продемонстрували власне бачення необхідності сплати податків й вони стали кращими у цьому конкурсі. Нам дуже важлива ця думка, адже в роботах проглядається дитяча безпосередність та чиста душа”, – зазначив Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області, звертаючись із вітальним словом до діток.

Керівник обласної служби зазначив, що “оцінюючи конкурсні роботи, ми не тільки милувалися думкою нашого підростаючого покоління, а розуміли, що ці дітки – наш цвіт нації, вони розкривають потенціал, який стане в майбутньому в нагоді”.

Сьогодні переможці конкурсу дитячої творчості “Очима дитини про бюджет країни” отримали дипломи, цінні подарунки, а також кожному дісталась художня книжка та підручник “Основи податкових знань”. Таким чином, мету конкурсу виховання податкової культури та формування знань і розуміння економічної грамотності у школярів на 2014 досягнуто, тож можна готуватись до участі в конкурсі в наступному році.

Нагадуємо, що конкурс “Очима дитини про бюджет країни” започатковано в 2002 році. Взяти участь у ньому можуть учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів та вікових категорій від 9 до 15 років. Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності на податкову та митну тематику: художні твори; літературні твори; комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація).

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід