У місті над Ужем відзначили кращих спортсменів краю

Опубліковано:

У п'ятницю, 12 вересня, в ужгородському ПАДІЮНі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Участь у відзначенні взяли перший заступник голови Закарпатської ОДА Андрій Сербайло, перший заступник голови облради Василь Брензович, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп.

День фізичної культури і спорту в Україні відзначають у другу суботу вересня. Напередодні свята в ужгородському ПАДІЮНі відбулися урочисті збори, де було відзначено кращих у спортивній галузі краю.

– Бажаю нових здобутків, підкорення нових спортивних вершин у Вашій кар'єрі. Вітаю ветеранів спорту, якими ми пишаємося, молодих спортсменів, їхніх тренерів і вчителів. Закарпатські спортсмени достойно представляють нашу область на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Попри професійній спорт, необхідно популяризувати в краї заняття фізкультурою. Для цього продовжується зведення спортивних майданчиків у населених пунктах Закарпаття, де у належних умовах долучаються до занять спортом наші діти, молодь. Розвиток і підтримка спортивної галузі – були і залишаються пріоритетом у роботі влади, – зазначив Андрій Сербайло.

Кращим спортсменам та тренерам області, працівникам галузі фізичної культури та спорту з нагоди свята було вручено грамоти і подяки від закарпатської обласної адміністрації та обласної ради.
Також, цього дня було передано спортивне спорядження збірним командам області з фехтування та легкої атлетики, а також вихованцям спеціалізованих класів з поглибленим вивченням командних видів спорту Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи – інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.


Прес – центр ОДА


Про Захід