Закарпатці з початку року отримали 126 тисяч адміністративних послуг

Опубліковано:

З них у 10 Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, суб'єкти господарювання та громадяни отримали 106,1 тис.

Найбільш популярною залишається послуга видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, з початку 2014 року видано 66,6 тис. реєстраційних номерів, у тому числі у ЦОП – 57,2 тисяч.

“Громадяни, завітавши до ЦОПу, мають змогу отримати якісну правову та податкову допомогу, а також – адміністративні, консультативні та інформаційні послуги. Також у періоди подання звітності фахівці вживають усі можливі заходи для оперативного приймання та обробки звітів від платників”, – зазначають фахівці ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

Як повідомляють у відомстві, платники залишають тільки позитивні відгуки щодо діяльності сервісних центрів – про це свідчить аналіз анкет та пропозицій, що надходять через скриньки, встановлені у кожному ЦОПі.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід