Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 16 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Для молоді Ужгородщини готують цікаву спортивно-розважальну атракцію

березня 17
15:25 2016

Спортивна-молодіжна організація "Street Workout Uzhgorod" спільно з дирекцією "Ужгородського коледжу культури і мистецтв" готують  інформативно-навчальний захід для  студентів   Коледжу культури і мистецтв та учнів Сторожницької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

У програмі:
- Лекція  від представника флорбольного клуб у  "Альфа" Олександра Онищука. 

Лекція орієнтована на такі теми:
- Згубний вплив шкідливих звичок
- Здоровий спосіб життя
- Саморозвиток 
- Спортивний показовий виступ від спортивної організації "SW-Uzh" 
- Концертно-розважальна програма.

Мета заходу: Продемонструвати молодим людям переваги заняття спортом. Під час лекції наголосити, що в процесі саморозвитку міняється світогляд молоді і вони поступово починають розуміти пріоритетність  здорового способу життя.

Досить часто можно побачити молодих осіб, які курять або вживають алкоголь.   К у рять частіше, щороку більше дівчат долучаються до цієї шкідливої звички. Це свідчить про певну залежність та нерозуміння наслідків  таких дій. Виникає запитання: Чому молоді люди схильні  до шкідливих звичок? 

Існує багато варіантів відповідей, але найреальніший - це грамотна реклама та пропаганда, простіше  –  "індустрія".

Подібними заходами та діями ми будемо популяризувати та розвивати  ті  напрямки, які  формують   здоровий повноцінний розвиток населення нашого краю. За сучасною молод д ю наше майбутнє та майбутнє нашої країни.

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині розшукують групу злочинців (Фото)

    На

Працівники Рівненського відділу поліції розшукують жителів Рівненщини та Закарпатської області, які переховуються від органів досудового розслідування та ...