Соціум

В Ужгороді відбудеться дискусія, присвячена дослідженню проблем корупції в Україні

Презентація результатів загальнонаціонального опитування громадської думки стосовно поширеності корупційних практик в Україні та публічна дискусія щодо суспільної оцінки корупції

В четвер, 11 лютого, о 14.00 у малій залі засідань Вченої ради УжНУ (пл. Народна, 3, 2 поверх) відбудеться презентація та публічна дискусія, присвячена дослідженню проблем корупції в Україні та її суспільній оцінці.

Під час заходу Київський міжнародний інститут соціології презентує результати загальнонаціонального опитування громадської думки стосовно поширеності корупційних практик в Україні у 2015 році та змін, які були зафіксовані протягом чотирьох хвиль опитування  2007-2015 рр. 

Серед результатів, окремо буде презентований регіональний аспект. Спираючись на дані моніторингу,  учасники дискусії обговорять:суспільну оцінку поширеності корупції в Україні та ефективності антикорупційних заходів,динаміку реального корупційного досвіду громадян у різних сферах державних послуг та в регіональному розрізі.зміни у реакції українців на корупційні дії та їхнє бачення відповідальних за боротьбу з корупцією,

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, народні депутати, журналісти та небайдужі громадяни.

Дата та час: 11.02.2016; 14:00

Місце: Мала зала засідань Вченої ради УжНУ

Контактна особа: Володимир Феськов, +380 66 317 3613

Організатори:

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), Pact в Україні, Громадянська мережа ОПОРА.

Довідково: Дослідження “Стан корупції в Україні. Порівняльний аналіз загальнонаціональних досліджень: 2007, 2009, 2011 та 2015” проведене Київським міжнародним інститутом соціології в координації з Лейк Ресеч Партнерс та Каракоюн Стретеджіз в рамках проекту “Об'єднуємося заради реформ (UNITER)”, що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Масштабне загальнонаціональне дослідження громадської думки про стан корупції в Україні було проведене протягом липня-жовтня 2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 2