Ужгородські гандбольні “Карпати” сьогодні у Польщі

Опубліковано:

У рамках підготовки до чемпіонату України з гандболу, ужгородська команда візьме участь в товариському турнірі в Польщі.

Разом з “Карпатами” в Новий Сонч приїдуть позмагатися команди “Корона” з Кельце (Польща), “Рух” з Хоржува (Польща), “Ювента” з Міхайловців. Хазяйки турніру – “Олімпія-Бескид”.

Ужгородська команда розпочне свій виступ на турнірі в неділю 24.08 о 12:00, за київським часом, в матчі проти молодої команди з Кельце, які минулого сезону боролися за вихід до польської Суперліги. Наступний матч відбудеться того ж дня, о 16:30, “Карпати” зустрінуться з “Олімпією-Бескид”, це команда, яку ужгородські фанати гандбола пам'ятають ще з минулорічного турніру в Ужгороді, де з перевагою в один м'яч “Карпати” перемогли, і тим самим вибороли головний трофей “турніру олімпійської чемпіонки Ніни Гецко”, а також з турніру в словацькому Партизанське, де ужгородки продемонстрували чемпіонський запал та впевнено здолали суперниць з різнецею в 11 м'ячів. Зараз в складі польської команди з'явилась українка – Владислава Бельмас, яка спробує проявити себе на цих змаганнях якнайкраще, для того щоб закріпитися в основі.

Другий ігровий день розпочнеться о 10:00, з матчу “Ювента” – “Карпати”, добре знайому нам команду з Михайлівців тепер очолює Борис Петровський. В минулому сезоні ці команди зустрічались в товариських поєдинках, де переможцем частіше була словацька команда, але цього року є відчутні зміни в сладі кожної з команд, тому матч має бути видовищним.

В 14:30, “ужгородки” проведуть свій останній матч на цьому турнірі проти польського “Руху” з Хоржува.

“Цей турнір буде дуже корисний нашій команді, оскільки після довгої паузи нам необхідна ігрова практика, під час якої ми зможемо відпрацювати наші тактичні схеми в атаці та захисті, а також побачимо в грі наших новачків та молодь, що пройшли з нами весь начально-тренувальний збір” – сказала Вікторія Цибуленко. Зараз капітан ужгородської команди відновлюється після травми коліна, тому турнір пропустить, але своїм одноклубницям вона бажає тільки перемоги.

Закарпаття онлайн


Про Захід