Пацкан про повінь:”Ми пожинаємо плоди варварської вирубки лісів”

Опубліковано:

Нардеп Валерій Пацкан висловив свою позицію стосовно причин і наслідків повені на Закарпатті.  

“На Закарпатті знову велика вода. Починаючи з повені 1998 року, ця біда стала для області регулярною. Причини паводків – на поверхні. Це нещадна вирубка лісів та незавершені протипаводкові заходи. Однак ці заходи державі довелося оплачувати через те, що закарпатські ділки роками рубали дерева, незважаючи на наслідки. Зараз ми пожинаємо плоди такого варварства. 
Дивує, що навіть тепер, коли імпорт кругляка заборонений законом, закарпатці й надалі бачать численні лісовози на дорогах області, а туристи раз по раз натикаються на повністю лисі вершини Карпат. Природа дала нам вже стільки попереджень, але ласих нажитися на цінній деревині не зупиняє нічого. Про що це свідчить? Лише про те, що правоохоронні органи нездатні, або не хочуть, побороти це зло. 
І зараз з державного бюджету знову доведеться виділяти велетенські суми на ліквідації наслідків паводку. 
Безумовно, людям, що потерпіли від води, потрібно допомогти. От лише дуже прошу органи влади на всіх рівнях проконтролювати, щоб ця допомога реально надійшла в належному обсязі тим, хто її потребує, а не, як у нас часто буває, осіла в кишенях любителів заробити на людському горі,”
– написав він на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. .  
(Фото – з сайту ДСНС України в Закарпатській області).

Про Захід