В Ужгороді висадиться експертний десант “Послів Реформ”

Опубліковано:

18 листопада в Ужгороді відбудуться заходи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з просування реформи децентралізації “Посли Реформ”. До міста завітає команда, яка складається з народних депутатів України та експертів з питань конституційної реформи і децентралізації. Метою акції є привернення уваги до процесу децентралізації влади та пов'язаного із цим внесення змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи.

 У рамках кампанії відбудуться зустрічі з представниками влади в регіоні, місцевого самоврядування, громадськими активістами, студентами:

10:30  –  Прес-конференція в Закарпатській обласній державній адміністрації (прес-центр), на якій народні депутати та експерти з децентралізації Реанімаційного Пакету Реформ презентують Всеукраїнську інформаційну кампанію “Посли Реформ”. Також буде акцентовано на досягненнях та проблемах Закарпатської області в проведенні реформи децентралізації.

15:00  –  Відкрита зустріч в Ужгородському Національному університеті (пл. Народна, 3, зал вченої ради) “Відверто про децентралізацію. П'ять міфів реформи”, на яку запрошені громадські активісти, очільники профільних громадських об'єднань. Організатори сподіваються, що на зустрічі представники активної частини громадськості зададуть найактуальніші питання, які пов'язані з процесом проведення реформи децентралізації.

Команда “Послів Реформ”, яка відвідає Ужгород складається з:

–       Остап Єднак, народний депутат України VIII скликання;
–       Олег Лукша, експерт реформи децентралізації;
–       Іван Дем'янчук, директор Офісу реформ у Закарпатській області

Запрошуємо Вас стати інформаційними партнерами акції “Посли реформ” та прийняти участь у її заходах.

Прес-служба Закарпатської ОДА. 
 

Про Захід