Що ужгородці думають про безвізовий режим (Опитування)

Опубліковано:

Однією із найбільш резонансних зараз політичних тем є питання прийняття депутатами Верховної Ради пакету законопроектів, необхідних для надання Євросоюзом безвізового режиму.   

Тому “Про Захід” розпитав ужгородців, чи потрібен їм безвізовий режим та кого вони вважають винним у тому, що його досі немає.

Альона Шатна, 23 роки, офіс-менеджер

Відсутність безвізового режиму ускладнює життя, особливо можливості для навчання та бізнесу за кордоном. Всі хочуть, аби економіка України розвивалася і політика реформувалася, але де вчитися цьому? Де брати приклад? Якщо перед нами буквально закриті двері для цього. Найперше я критикую пасивне ставлення самих громадян, яким у більшості просто байдуже, ну і, звісно, ті політичні сили, які цією пасивністю користуються для політичних маніпуляцій.

Надія Сергіївна, пенсіонерка

Безвізовий режим це добре, але його зараз нам ніхто не дасть. Багато недопрацьовано, багато чого не прийнято і взагалі, надто багато “не”. Можливо, якби не було зараз війни, то всі би дивилися на це інакше, і все теж було б інакше. Моя думка щодо цього змінилася, коли почали вбивати молодих хлопців на Сході. Тому я дуже “за” безвізовий режим. Це потрібно нашим дітям у першу чергу, нам, пенсіонерам, це уже не дуже важливо. А молоді треба їхати за межі України, дивитися світ, подорожувати. Хоча з іншого боку, може бути і так, що як тільки нам дадуть цей безвізовий режим, вся українська молодь, яка є хоч трохи розумною, захоче звідси зразу поїхати”

Андрій, підприємець

Честно говоря, я до конца не уведомлен в этой сфере, но думаю, что в первую очередь виноват сам украинский народ. Все в наших руках, поэтому мы могли сделать все возможное для того, чтобы у нас этот безвизовый режим был уже давно. Но все меняет наш менталитет, а также власть, которая у нас. Ну скажите, как мне, жителю Закарпатья, живя за 30 км от границы, не иметь возможности туда попасть?

Мелана Рущин, студентка

Безвізовий режим це добре. Він дає можливості поїхати туди, куди хочеться. Але для мене це зараз не дуже актуально, бо все одно нікуди не їжджу, так що мені більше байдуже і звинувачувати теж немає кого.

Іван Яцканич, заробітчанин

Я сам уже давно працюю в Угорщині і мушу візу робити, тому я, звісно, за безвізовий режим. Так мені кожні 90 днів треба оновлювати візу, а так би я собі міг поїхати і спокійно заробляти гроші. Хто винуватий? Та сам народ винуватий! Вибирають таких депутатів, які потім приймають такі рішення. 

Іван Купар, працівник єпархії

Я мав змогу свого часу довше проживати за кордоном, бо вчився більше семи років у одній з провідних країн Євросоюзу, тому знаю,  як живуть люди без віз в Європі і знаю по собі скільки проблем і нюансів мають люди, котрі хочуть відкрити візу. Вже більше десяти років я їжджу по Європі і світу, маю купу друзів, купу справ за кордоном і питання візи мене часто обтяжує і обмежує мої можливості. Мене, звичайно, дуже радує, що Україна врешті-решт якось рухається в європейському напрямку, але те,  що твориться в зараз в нашій політиці, в парламенті – просто дратує! За який довгий час вони нарешті вчора проголосували за деякі євроінтеграційні закони, і то не за всі. На мою думку, наше суспільство вже “дозріло” до Європи, особливо молоді, прагнучі розвитку люди тут, на заході, в прикордонних областях, а політики, так виглядає, дбають лише про своє збагачення, а не про потреби народу.

Про Захід

Про Захід