Голова ОДА Закарпаття отримав крісло в обласній раді, Балоги – нардепи надалі

Опубліковано:

Нинішній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль прийняв депутатство обласної ради, а от нардепи-закарпатці брати Балоги очікувано відмовились заповнити квоту партії.

Список новообраних депутатів, що засідатимуть на Поштовій, було оприлюднено ще 7-го листопада у газеті “Новини Закарпаття”.

Москаль пройшов до ради від БПП “Солідарність”, де був першим номером списку.

Так само як перший номер у переліку кандидатів увійти до ради отримав можливість Віктор Балога, який представляв “Єдиний Центр” (партія отримала найбільшу кількість голосів виборців і, як наслідок, найбільшу кількість мандатів). По округу № 14 (Іршавський район0 здобув першість ще один представник цієї партії і родини Балог Іван Балога. Обидва брати являються діючими депутатами ВРУ. Свої повноваження заради повернення до Закарпаття вони не складатимуть. Про це написали відповідні заяви, закріплені виборчою комісією у протоколі.

Відмовились від посад по одному кандидату від партій “Єдиного Центру” та “Відродження” у зв'язку із прийняттям присяги в якості міських голів: Степан Бобик очолив Іршаву, а Іван Ланьо – Сваляву відповідно.

Вдруге увійшла до ради дружина нардепа Віктора Балоги Оксана Балога, що балотувалась по округу № 17 (Іршавський район).

За інформацією ОПОРИ.

Про Захід