Хто кого: чи погодяться Андріїв та Ратушняк на теледебати?

Опубліковано:

Сьогодні, 4-го листопада, в Ужгороді розповіли про дебати, які хочуть провести між кандидатами на посаду міського голови обласного центру у другому турі, екс-регіоналом, “антимайданівцем” Богданом Андріївим та екс-мером Сергієм Ратушняком.

Як зазначив, один з організаторів дебатів, ведучий програми “Про головне” ЗОДТРК “Тиса-1” Олександр Мерявчик, ідея виникла вже після першого туру. В законі чітко прописаний такий формат як дебати, зокрема і те, що кандидатів про таку нагоду потрібно повідомити публічно. “Тож користуючись нагодою, запрошую Богдана Андріїва та Сергія Ратушняка на ефір”, – відзначив ведучий.

До речі, обидва кандидати мають не тільки погодитись на такий формат, але ще й офіційно сплатити за дебати 30 тисяч 160 гривень з кожного. Останній термін оплати рахунків – 11 листопада. Підписуючи угоду, кандидат погоджується на умови проведення дебатів та дає згоду на свою участь.

Загальний хронометраж ефіру півтора години, які будуть поділені на кілька окремих блоків:  проблематика міста Ужгород, питань від експертів, питань до опонента, “останній аргумент” тощо.

Прямий ефір дебатів має відбутися 12-го листопада на ЗОДТРК “Тиса”.

Організатори заходу: Олександр Мерявчик, ведучий програми “Про головне” ЗОДТРК “Тиса-1”, Дмитро Тужанський, керівник Закарпатського обласного відділення КВУ, Володимир Феськов, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області, Ірина Бреза, голова Ужгородського прес-клубу.

“Про Захід”

Про Захід