Михайло Качур: основним мотивуючим фактором на виборах став фінансовий

Опубліковано:

За паралельними підрахунками, які проводив міський штаб “Солідарності” на основі протоколів з дільниць, партія отримала 5 депутатських мандатів, кандидат на міського голову Михайло Качур отримав 3 місце – його підтримали близько 6 тисяч ужгородців. Про це повідомив Михайло Качур на прес-конференції, що відбулася сьогодні в Ужгороді

“Це не той результат, на який ми розраховували і ми знаємо, що якби вибори були проведені чесно й відкрито, результати були б іншими. Особисто я провів понад 100 зустрічей, кандидати вели кампанію від дверей до дверей. Ми доносили до людей свою програму, бачення, ідеї і бачили розуміння та схвалення. Але, як побачили, основним мотивуючим фактором для частини виборців став фінансовий. Основним став масовий підкуп”, – вважає М. Качур.

Зі слів колишнього кандидата в мери Ужгорода, зараз в правохоронних органах є кілька десятків справ. Зокрема заяви подавали й представники команди “Солідарності”. “Цей процес не завершено. Факти, які в когось є, ми просили оприлюднювати та подавати в міліцію. На мітингу біля УМВС пан Князєв підтвердив, що в міліції є заяви про підкупи. Очікуємо належну правову оцінку, розраховуємо, що скарги будуть направлені у суди, і ми отримаємо результат”, – наголосив колишній кандидат. Водночас він зауважив, що таке збудження ужгородців щодо підкупу було не на порожньому місці. “Факти масові. Однак перекладати відповідальність за фінансову піраміду на виборах в Ужгороді на активістів, неправильно. Це мали робити правоохоронні органи”, – наголосив Качур.

Про Захід

Про Захід