УжНУ виніс на громадське обговорення свій проект Статуту

Опубліковано:

Виноситься на громадське обговорення проект Статуту Державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет” в новій редакції.

Документ окреслює основні напрями діяльності та завдання університету, обсяг його цивільної правоздатності, повноваження засновника — Кабінету Міністрів України, права та обов'язки ректора щодо управління університетом, концепцію освітньої діяльності та організації освытнього процесу; визначає сутність та повноваження органів громадського самоврядування, учасників освітнього процесу, завдання і напрямки наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, джерела надходження та порядок використання коштів і майна університету, порядок звітності, контролю за здійсненням фінансово-господарської діяльності тощо.

Враховуючи потребу залучення до цього процесу студентів, аспірантів, співробітників вишу, представників інших зацікавлених сторін, громадськості, пропонуємо всім небайдужим вносити свої пропозиції та зауваження до вказаного документу.

Пропозиції та зауваження можна надсилати до 15 листопада 2015 року на електронну адресу юридичного відділу університету [email protected].

mediacenter.uzhnu.edu.ua

Про Захід